Λίγη ώρα έμεινε για το μεγάλο ματς του Ολντ Τράφορντ, ανάμεσα σε σε Γιουνάιτεντ και Σεβίλλη, για τα προημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ.
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων:
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων:
🚨 Presenting your Reds for tonight's first leg! 👊
— Manchester United (@ManUtd) April 13, 2023
⏩ @Casemiro, @AnthonyMartial and @RaphaelVarane return to the line-up.#MUFC || #UEL
🚨 XI #UEL ⤵
— Sevilla Fútbol Club (@SevillaFC) April 13, 2023
Bono – Montiel, Nianzou, Marcao, Acuña – Fernando, Gudelj, Rakitic, Ocampos, Óliver Torres – Lamela.#WeareSevilla #NuncaTeRindas pic.twitter.com/5Bm1WdXt6w
Ορφέας Τσαυταρίδης, που υπογράφει ως #Tsaf για να συμβολίζει τα... αρκετά που έκανε ως έφηβος κλωτσώντας (ή και ταλαιπωρώντας) την στρογγυλή θεά. Πλέον ασχολείται με την δημοσιογραφία και όντας μέλος των ΕΥΑΠ από τον Οκτώβριο του 2018, το αγαπάει σαν παιδί του. Θέλει να δει επιτέλους την παλιά καλή Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, γιατί από τότε που έφυγε ο Σερ Άλεξ Φέργκιουσον βλέπει εφιάλτες.
Δείτε όλα τα άρθρα του χρήστη Ορφέας Τσαυταρίδης