Ο Μπράντον Τόμας-Ασάντε της Γουέστ Μπρομ σκόραρε ένα πανέμορφο τέρμα εναντίον της Στόουκ.
Ο Μπράντον Τόμας-Ασάντε ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής στη νίκη της Γουέστ Μπρομ επί της Στόουκ (2-0). Η νέα ομάδα του Κάρλος Κορμπεράν έφτασε στην τρίτη συνεχόμενη νίκη της με τον Ισπανό τεχνικό στον πάγκο και οι «Μπάγκις» ατενίζουν το μέλλον τους στη σεζόν, με μεγαλύτερη αισιοδοξία.
![Ασάντε](https://eyap.gr/wp-content/uploads/2022/11/0_JS283266621.jpg)
Φυσικά highlight στη χθεσινή νίκη της Μπρομ, αποτελεί το τρομερό «ψαλιδάκι» του Τόμας-Ασάντε στο 50ο λεπτό. Με την εντυπωσιακή αυτή ενέργεια ο 23χρονος έγραψε το τελικό 2-0 επί της Στόουκ. Δείτε παρακάτω το εξαιρετικό τέρμα του Άγγλου επιθετικού:
Διαβάστε ακόμα στο eyap.gr: O παρεξηγημένος κύριος Κορμπεράν